Menu

PAPIER KSERO A3 POLLUX POL LUX RYZA 500 ARKUSZY

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier POLLUX A3 80g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się solidnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze atrybuty: używany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, czy ulotekPapier ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek i drukarek laserowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia bezusterkowe działanie sprzętów drukujących Podwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, iż papier do ksero idealnie spełni oczekiwania jednocześnie w drukach czarno-białych, jak i barwnych.

duże użycie POLlux to oszczędność czasu i redukcja kosztówWygodne i oryginalne opakowanie POLlux z poręcznym otwarciem, dzięki któremu codzienne używanie jest praktyczniejszeTechnologia ColorLok® bezzwłoczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni, a także jednolite intensywne koloryKlasa papieru: standardFormat papieru: A3Certyfikaty: FSC, EU Ecolabel Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie używany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Papier ksero 80g: w firmach na całym świecie, przeważnie wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

certyfikat FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

International paper POL - o producencie International Paper za swoje początki działalności przyjmuje rok 1992. Od tego czasu papiery marki POL wielokrotnie były wyróżniane godłem „dzisiaj Polska". Marka posiada zespół specjalistów odpowiedzialnych za reklamacje wsparcie techniczne oraz obsługę klienta.

Warto dodać, iż wszystkie papiery marki POL wykonane są wyłącznie w polskim mieście Kwidzyn.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.