Menu

Papier ksero kolorowy, A4, 80g, 500 ark, jasny zielony - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, jasny zielony Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie genialnych kolorów, asygnowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze wyróżnia się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przejrzyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Ponadto można je otwierać i zamykać według potrzeb, co upraszcza zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio produkowany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Perfekcyjna opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest wynikiem podporządkowania całego procesu technicznego dbałości o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko ekologiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.