Menu

Papier ksero kolorowy A4, 80g, 500 ark, kość słoniowa - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, kość słoniowa Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie wspaniałych kolorów, przeznaczonych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Ułatwia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze podkreśla się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Krystaliczne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Ponadto można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio wytwarzany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Nieprzeciętna opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest rezultatem podporządkowania całego cyklu technicznego trosce o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.