Menu

Papier ksero kolorowy, A4, 80g, 500 ark, pomarańczowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, pomarańczowy Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie idealnych kolorów, dedykowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze wyróżnia się, wzbudza pokaźniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Transparentne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio wykonany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Genialna opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest konsekwencją podporządkowania całego cyklu technicznego trosce o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko ekologiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio atest EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.