Menu

Papier ksero kolorowy, A4, 80g, 500 arkuszy, beżowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, beżowy Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie wspaniałych kolorów, asygnowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze uwydatnia się, wzbudza obszerniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Ponadto można je otwierać i zamykać według potrzeb, co upraszcza zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio tworzony jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Znakomita opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest skutkiem podporządkowania całego procesu technicznego trosce o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko naturalna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio certyfikat EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.