Menu

Papier ksero kolorowy A4, 80g, 500 arkuszy, kość słoniowa - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Tel.(34)366-72-72 - sklep@solokolos.pl

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, kość słoniowa Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie genialnych kolorów, dedykowanych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze eksponuje się, wzbudza pokaźniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio tworzony jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Świetna opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest konsekwencją podporządkowania całego cyklu technicznego dbałości o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko naturalna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio atest EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.