Menu

Papier ksero kolorowy, A4, 80g, 500 arkuszy, niebieski - ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, niebieski Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie wyśmienitych odcieni, przeznaczonych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze eksponuje się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przezroczyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co ułatwia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio wyprodukowany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Nadzwyczajna opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest konsekwencją podporządkowania całego cyklu technologicznego dbałości o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio atest PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.