Menu

Papier ksero kolorowy, A4, 80g, 500 arkuszy, złoty - ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, złoty Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie wyśmienitych kolorów, dedykowanych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze uwydatnia się, wzbudza obszerniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przezroczyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Na dodatek można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio produkowany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Wyśmienita opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest skutkiem podporządkowania całego cyklu technicznego trosce o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko ekologiczna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.