Menu

Papier ksero kolorowy Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, lawendowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, lawendowy Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie genialnych barw, asygnowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze podkreśla się, wzbudza pokaźniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Transparentne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Na dodatek można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio wykonany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Genialna opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest efektem podporządkowania całego procesu technicznego dbałości o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio certyfikat EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.