Menu

Papier ksero kolorowy Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, piaskowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, piaskowy Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie nieprzeciętnych odcieni, dedykowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze podkreśla się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przejrzyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Dodatkowo można je otwierać i zamykać według potrzeb, co ułatwia zarządzanie i racjonalne zastosowanie zapasów. Papier Rey Adagio wykonany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Wspaniała opinia, potwierdzona specjalistycznymi dokumentami, jest efektem podporządkowania całego procesu technicznego trosce o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio atest PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.