Menu

Papier ksero kolorowy Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, zieleń morska - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, zieleń morska Papier Rey Adagio jest przystępny w szerokiej gamie perfekcyjnych odcieni, dedykowanych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Ułatwia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze akcentuje się, wzbudza obszerniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Krystaliczne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Ponadto można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio wytwarzany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Doskonała opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest rezultatem podporządkowania całego cyklu technicznego trosce o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.