Menu

Papier ksero kolorowy, format A4, 80g, 500 ark, ciemnozielony - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, ciemnozielony Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie idealnych odcieni, dedykowanych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze akcentuje się, wzbudza pokaźniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co ułatwia zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio wytwarzany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Znakomita opinia, potwierdzona specjalistycznymi dokumentami, jest efektem podporządkowania całego procesu technologicznego dbałości o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko naturalna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio certyfikat EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.