Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 160g, 250 arkuszy, łososiowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie świetnych kolorów, dedykowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze wyróżnia się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przejrzyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne zastosowanie zapasów. Papier Rey Adagio wykonany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Nieprzeciętna opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest skutkiem podporządkowania całego cyklu technicznego trosce o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio atest PEFC. Papier Rey Adagio certyfikat EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.