Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 160g, 250 arkuszy, żółty buttercup - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie wspaniałych kolorów, przeznaczonych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Ułatwia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze eksponuje się, wzbudza obszerniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Na dodatek można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio wyprodukowany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Wspaniała opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest konsekwencją podporządkowania całego procesu technologicznego trosce o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, iż gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio atest EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.