Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, jasnoniebieski - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie wspaniałych barw, asygnowanych do wszelkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Upraszcza komunikację, gdyż dokument wydrukowany na kolorowym papierze uwydatnia się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Ponadto można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne zastosowanie zapasów. Papier Rey Adagio stworzony jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Świetna opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest konsekwencją podporządkowania całego cyklu technicznego dbałości o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko naturalna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio certyfikat PEFC. Papier Rey Adagio atest EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.