Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, jasny zielony - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie perfekcyjnych odcieni, asygnowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze podkreśla się, wzbudza większe zainteresowanie i przyciąga wzrok. Klarowne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. W dodatku można je otwierać i zamykać według potrzeb, co usprawnia zarządzanie i racjonalne wykorzystanie zapasów. Papier Rey Adagio tworzony jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Wspaniała opinia, potwierdzona specjalistycznymi dokumentami, jest konsekwencją podporządkowania całego procesu technologicznego trosce o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko organiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio atest PEFC. Papier Rey Adagio certyfikat EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.