Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, niebieski - ★ Rabaty ★ Porady ★ Hurt ★ Autoryzowana dystrybucja ★ Szybka dostawa ★

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie nieprzeciętnych odcieni, asygnowanych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze uwydatnia się, wzbudza pokaźniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Transparentne opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Dodatkowo można je otwierać i zamykać według potrzeb, co ułatwia zarządzanie i racjonalne użycie zapasów. Papier Rey Adagio tworzony jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z trosce o środowisko naturalne. Idealna opinia, potwierdzona specjalistycznymi atestami, jest efektem podporządkowania całego procesu technicznego dbałości o otoczenie. Ma UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko ekologiczna, lecz też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio atest EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.