Menu

Papier ksero kolorowy Rey Adagio, A4, 80g, 500 arkuszy, piaskowy - Super Ceny - Rabaty - Autoryzowana dystrybucja - Szybka dostawa - Hurt

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier Rey Adagio jest dostępny w szerokiej gamie wspaniałych kolorów, przeznaczonych do wszystkich zastosowań biurowych, do drukarek laserowych i atramentowych. Usprawnia komunikację, gdyż dokument wydrukowany na barwnym papierze podkreśla się, wzbudza obszerniejsze zainteresowanie i przyciąga wzrok. Przejrzyste opakowanie, nadające się do ponownego przetworzenia, pomaga w wyborze ulubionego koloru. Dodatkowo można je otwierać i zamykać według potrzeb, co ułatwia zarządzanie i racjonalne zastosowanie zapasów. Papier Rey Adagio wyprodukowany jest w zakładzie International Paper we Francji, znanym z dbałości o środowisko naturalne. Doskonała opinia, potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami, jest efektem podporządkowania całego procesu technologicznego dbałości o otoczenie. Posiada UE Eco-label, co oznacza, że gama papierów REY Adagio jest nie tylko naturalna, ale też spełnia całą listę ścisłych wymogów i kryteriów odnośnie ochrony środowiska. Papier Rey Adagio dokument PEFC. Papier Rey Adagio dokument EU Ecolabel.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.