Menu

Papier ksero PLANO Universal A4 80g 500ark.

Cechy produktu

  • Producent PAPYRUS 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier PLANO UNIVERSAL A4 80g do drukarki i ksero - ryza 500 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się mocnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze właściwości: stosowany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, czy ulotekPlano Universal to wielofunkcyjny papier kserograficznyPapier ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje niezawodne działanie sprzętów drukującychKlasa papieru: ekonomicznyFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest przeważnie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Papier ksero 80g: w firmach na całym świecie, zwykle wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.PLANO - o marcePapiery producenta PLANO od producenta Papyrus cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów, a także mistrzowska, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.