Menu

Papier ksero RAINBOW A4 160g nr 24 pomarańczowy

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier ksero A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,dodatkowo gwarancja idealnej jakości wydruku. Kolorowy papier przede wszystkim stosowany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są perfekcyjną alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 160g nr 24 pomarańczowy do drukarki i ksero, 250 ark.

Papier ksero kolorowy, by spełniał wszystkie kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze cechy: używany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier kolorowy ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia bezusterkowe działanie maszyn drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest przeważnie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Papier ksero kolor 160g: ze względu na wysoką gramaturę odpowiedzialną za grubość kartki papieru, produkt ten niezwykle sprawdza się w rękodziełach, druku wizytówek, czy ulotek.

certyfikat FSC: firmy, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt ekologiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery producenta Rainbow od producenta Papyrus, charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest stabilną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów, a także profesjonalna, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba aktualnie znajduje się w Szwecji, dodatkowo mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.