Menu

Papier ksero RAINBOW A4 160g nr 28 ciemno-czerwony

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier ksero A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,również gwarancja świetnej jakości wydruku. Kolorowy papier na ogół wykorzystywany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są nieprzeciętną alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 160g nr 28 ciemno - czerwony do drukarki i ksero, 250 ark.

Papier ksero kolorowy, aby spełniał wszystkie wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki kolor - najważniejsze atrybuty: wykorzystywany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier kolorowy ksero dostosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje bezusterkowe działanie maszyn drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z reguły wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero odcień 160g: ze względu na wysoką gramaturę odpowiedzialną za grubość kartki papieru, artykuł ten niezwykle sprawdza się w rękodziełach, druku wizytówek, czy ulotek.

dokument FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery producenta Rainbow od producenta Papyrus, cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest zrównoważoną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów, a także mistrzowska, zindywidualizowana obsługa bezustannie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba aktualnie znajduje się w Szwecji, w dodatku mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.