Menu

Papier ksero RAINBOW A4 160g nr 84 morski

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier ksero kolorowy to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,w dodatku gwarancja nieprzeciętnej jakości wydruku. Barwny papier w głównej mierze używany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są wspaniałą alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 160g nr 84 morski do drukarki i ksero, ryza 250 ark.

Papier ksero kolorowy, by spełniał wszystkie wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się potężnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze właściwości: użytkowany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, kolorowy papier, bezdrzewnyPapier barwny ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia bezawaryjne działanie urządzeń drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z reguły wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Papier ksero odcień 160g: ze względu na wysoką gramaturę odpowiedzialną za grubość kartki papieru, produkt ten bardzo sprawdza się w rękodziełach, druku wizytówek, czy ulotek.

certyfikat FSC: firmy, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt ekologiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery producenta Rainbow od producenta Papyrus, charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów i mistrzowska, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba obecnie znajduje się w Szwecji, w dodatku mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.