Menu

Papier MONDI Color Copy 100

Cechy produktu

  • Producent MONDI 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia użytkowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A4 100g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, żeby spełniał wszystkie nasze wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się potężnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze parametry: stosowany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy, to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie sprzętów drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, iż papier uniwersalny doskonale spełni oczekiwania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest w głównej mierze wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Certyfikat FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt ekologiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi posiada się w drobnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój na tle branżowym, ale i na dodatek aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.