Menu

Papier MONDI Color Copy 250 Satynowy

Cechy produktu

  • Producent MONDI 

Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A4 250g do drukarki i ksero, ryza 125 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się konkretnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze parametry: wykorzystywany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, zaproszeń, czy kart menuPapier biały Color Copy, to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie sprzętów drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) sprawia, że papier uniwersalny wyśmienicie sprawdzi się w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z reguły wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Atest FSC: firmy, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako firma Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi zawiera się w drobnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i jeszcze aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.