Menu

Papier Rainbow Xero A4 kolorowy blado zielony 72 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier barwny A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,również gwarancja genialnej jakości wydruku. Kolorowy papier zwykle używany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są doskonałą alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 80g nr 72 blado zielony do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier ksero barwny, żeby spełniał wszystkie oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się mocnymi parametrami.Papier do drukarki kolor - najważniejsze parametry: użytkowany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, kolorowy papier, bezdrzewnyPapier kolorowy ksero przystosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie urządzeń drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z zasady wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero kolor 80g: w firmach na całym świecie, w głównej mierze wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

dokument FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt ekologiczny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery producenta Rainbow od producenta Papyrus, charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów oraz profesjonalna, zindywidualizowana obsługa bezustannie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba obecnie znajduje się w Szwecji, dodatkowo mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.