Menu

PAPIER XERO A3 160G NAVIATO OFFICE CARD OP250ARK

Cechy produktu

  • Producent IGEPA 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia używania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier ksero A4 biały - papier NAVIGATOR Office Card A3 160g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się solidnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze cechy: wykorzystywany do wydruku: dokumentów, licencji, dyplomów, biletów, broszur, okładek, programów, metek, kart gwarancyjnych, kartek pocztowych, wizytówek, zaproszeńPapier do ksero Navigator Office Card cechuje się nieszablonowym poziomem bieli i świetną jednolicie homogeniczną strukturą, zapewniającą najwyższą jakość w trakcie kopiowania dwustronnego (duplex)Papier uniwersalny dostosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych, drukarek atramentowych i do wydruków wysoko - nakładowychPapier biały gładki o wysokiej gramaturze to pewność jakości barwnego i ostrego wydrukuKlasa papieru: premiumMateriał produkcji: eukaliptus globulusWykończenie powierzchni: satynowe, gładkieFormat papieru: A3Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie wykorzystywany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Atest FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych. Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Navigator - o marce firma Navigator jest jednym z głównych producentów papieru na rynku Europejskim.

Artykuły papiernicze od Navigatora otrzymały dokumenty EU Eco Label oraz FSC, które oznaczają, że są one produktami, pozyskanymi z organicznie zarządzanych obszarów leśnych.Wizja marki: „Nasz program rozwoju eukaliptusa gałkowego (Eucalyptus Globulus Improvement Program) ma na celu rozwój nowych technik uprawy, a jednocześnie poszukiwanie bardziej wydajnych biologicznych środków zwalczania szkodników i chorób".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.