Menu

Papier xero A3 Mondi Color Copy 100g.

Cechy produktu

  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to produkt, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Papier biurowy - papier COLOR COPY A3 100g do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się potężnymi parametrami.Papier do drukarki - najważniejsze właściwości: używany do wydruku: faktur, ofert, ulotek, sprawozdań, prezentacji, instrukcji obsługi, broszur, czy zaproszeńPapier biały Color Copy to wiodący na rynku niepowlekany papier do kolorowego druku laserowegoOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje bezawaryjne działanie maszyn drukującychPodwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, że papier uniwersalny idealnie stanie na wysokości zadania w drukach cyfrowychEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A3Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A3: papier do drukarki A3 szczególne wykorzystanie znajduje w pracowniach graficznych, gdzie używany jest do wydruku plakatów.

Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru. Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym ulepszona jakość wydruku. Atest FSC: marki, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru.

Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska.

Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie. Color Copy - o marce Mondi, jako producent Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową.

Fabryka Mondi gromadzi się w niewiele znaczącej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, lecz i też aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.