Menu

Papier xero A4 kolor Maestro Intens - morski AB48

Cechy produktu

  • Producent Igepa 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

progresywny papier o szerokiej palecie barw (30 barw), wspaniałej jednolitości kolorów, gwarantujący niezawodne drukowanie. Rekomendowany do druku atramentowego, laserowego i kopiowania. Przystępny w kolorach pastelowych i intensywnych w gramaturach 80 i 160.Opakowanie gromadzi 500 ark.

(80 g/m²), a także 250 ark. (160 g/m²). W kartonie posiada się 5 opak. IQ color mix to nieszablonowe zestawienie odcieni w opakowaniach po 100 ark. (4 odcienie po 25 ark.) albo w opak. Po 250 ark. (5 odcieni po 50 ark.)Certfikaty papiernicze: FSC® Mix Credit GFA-COC-001390Korzyści:- Widoczność i odróżnienie się od konkurencji,- Informacja stanie się zrozumiała od pierwszego spojrzenia,- szeroka gama odcieni do wyboru,- doskonała jednolitość odcieni zagwarantuje wydruki o wysokiej i stałej jakości,- Oszczędność na druku całych stron w danym odcieniu,- Odpowiedzialność społeczna, gdyż IQ color gromadzi tylko nieszkodliwe dla zdrowia barwniki wg europejskiej normy EN 71-3 „Bezpieczeńswo Zabawek",- Odpowiedzialność naturalna, gdyż IQ color jest pozyskiwany z poprawnie zarządzanych lasów, zgodnie z normą FSC®,- Przeźroczyste opakowanie z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania, dzięki któremu Klient może podejrzeć odcień papieru i przechować papier w stosowny sposób (nie ulegnie zniszczeniu, zabrudzeniu).- W kartonie posiada się 5 ryz- Jednostka sprzedaży 1 ryza

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.