Menu

Papier xero A4 kolor RAINBOW intens. - c.nieb. 88

Cechy produktu

  • Producent Papyrus 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier ksero barwny to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,na dodatek gwarancja rewelacyjnej jakości wydruku. Barwny papier w głównej mierze użytkowany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są znakomitą alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 80g nr 88 ciemno - niebieski do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier ksero kolorowy, aby spełniał wszystkie kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się potężnymi parametrami.Papier do drukarki kolor - najważniejsze właściwości: wykorzystywany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier barwny ksero dostosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero gwarantuje bezawaryjne działanie sprzętów drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - cechy szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest zwykle wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero odcień 80g: w firmach na całym świecie, na ogół wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

atest FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt ekologiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery firmy Rainbow od producenta Papyrus, cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów i fachowa, zindywidualizowana obsługa nieustannie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba obecnie znajduje się w Szwecji, na dodatek mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.