Menu

Papier xero A4 Mondi Color Copy Coated Glossy 250g

Cechy produktu

  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia użytkowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej producenta.

Ryza papieru - papier COLOR COPY Coated Glossy A4 250g do drukarki i ksero, ryza 250 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien charakteryzować się potężnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze atrybuty: zastosowanie: korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, certyfikaty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płytPapier do ksero obustronnie powlekany, charakteryzujący się wysokim połyskiem to gwarancja fotograficznej jakości, znakomicie sprawdzi się do wydruków cyfrowychPapier do druku Color Copy Coated Glossy, to wiodący na rynku niepowlekany papier do druku digital, laserowego, czy wielokolorowegoPerfekcyjne docięty format gwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest najczęściej wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: firmy, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC zezwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako marka Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi mieści się w znikomej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, ale i również aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.