Menu

Papier xero A4 Mondi Color Copy Style 100g. j.krem

Cechy produktu

  • Rodzaj papier ksero 

Opis

apier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej firmy.

Ryza papieru - papier COLOR COPY STYLE ecru A4 100g do drukarki i ksero - ryza 250 ark.Papier do ksero, żeby spełniał wszystkie nasze kryteria dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się solidnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze atrybuty: użycie: wizytówki, zaproszenia, listy pochwalne, raporty roczne, ulotki, czy dokumenty firmoweNiepowlekany o szykownym naturalnym odcieniu, znamionujący się wysokim połyskiem gwarantującym wysoką jakość wydrukówPapier do druku Color Copy Style Ecru, to wiodący na rynku powlekany papier do druku digital, laserowego, czy wielokolorowegoPerfekcyjne docięty format zagwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieMateriał produkcji: eukaliptus globulusKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z zasady wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: marki, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: producenta odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako firma Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi posiada się w niepokaźnej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój na tle branżowym, ale i też aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (między innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.