Menu

Papier xero A4 Mondi Color Copy Style 160g. j.krem

Cechy produktu

  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia wykorzystywania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, że papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to artykuł, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Ryza papieru - papier COLOR COPY STYLE ecru A4 160g do drukarki i ksero - ryza 250 ark.Papier do ksero, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się mocnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze atrybuty: wykorzystanie: wizytówki, zaproszenia, listy pochwalne, raporty roczne, ulotki, czy dokumenty firmoweNiepowlekany o wysmakowanym naturalnym kolorze, znamionujący się wysokim połyskiem gwarantującym wysoką jakość wydrukówPapier do druku Color Copy Style Ecru, to wiodący na rynku powlekany papier do druku digital, laserowego, czy wielokolorowegoPerfekcyjne docięty format zagwarantuje minimalizację pylenia i bezproblemowy wydruk aż do ostatniego arkuszaEkologiczne opakowanie podlegające recyklingowiPapier do ksero wykończenie: satynowe, gładkieMateriał produkcji: eukaliptus globulusKlasa papieru: premiumFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 14001, ISO 9001, ISO 9076 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest na ogół wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym rozmiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Certyfikat FSC: producenta, które uzyskały certyfikat FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

Color Copy - o marce Mondi, jako firma Color Copy odpowiada za produkcje papieru na skalę międzynarodową. Fabryka Mondi gromadzi się w niedużej polskiej miejscowości - Świecie. Mondi aktywnie włącza się nie tylko w rozwój na tle branżowym, ale i także aktywnie bierze udział w organizacji wydarzeń społecznych na terenie Polskich (pomiędzy innymi Dzień Papiernika).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.