Menu

Papier xero A4 Pollux z dwiema dziurkami

Cechy produktu

  • Producent International Paper 
  • Rodzaj papier ksero 

Opis

Papier biały i jego historia stosowania na świecie sięga początków 8 wieku p.n.e. Nie ulega wątpliwościom, iż papier do drukarek wpłynął na rozwój piśmiennictwa i cywilizacji. Papier ksero to towar, który powinien znaleźć się w każdym biurze, czytelny i estetyczny wydruk jest podstawą odpowiedzialną za sukcesu każdej marki.

Papier biurowy - papier POLLUX A4 80g do drukarki i ksero dwie dziurki, ryza 500 ark.Papier do ksero, aby spełniał wszystkie nasze wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien znamionować się konkretnymi parametramiPapier do drukarki - najważniejsze właściwości: używany do wydruku prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, czy ulotekPapier ksero przystosowany do wydruku dla kopiarek i drukarek laserowychOptymalna sztywność papieru ksero zagwarantuje bezawaryjne działanie maszyn drukujących Podwyższony współczynnik CIE (odpowiedzialny za skalę bieli) powoduje, że papier do ksero genialnie sprawdzi się równocześnie w drukach czarno-białych, jak i kolorowych.

pokaźne użycie POLlux to oszczędność czasu i redukcja kosztówWygodne i oryginalne opakowanie POLlux z funkcjonalnym otwarciem, dzięki któremu codzienne używanie jest praktyczniejszeTechnologia ColorLok® niezwłoczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni i jednolite intensywne koloryKlasa papieru: standardFormat papieru: A4Certyfikat: FSC Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest typowo wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 raduje się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero 80g: w firmach na całym świecie, z reguły wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

dokument FSC: producenta, które uzyskały dokument FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.

International paper POL - o producencie International Paper za swoje początki działalności przyjmuje rok 1992. Od tego czasu papiery producenta POL wielokrotnie były wyróżniane godłem „teraz Polska". Marka posiada zespół specjalistów odpowiedzialnych za reklamacje wsparcie techniczne i obsługę klienta.

Warto dodać, iż wszystkie papiery producenta POL wyprodukowane są wyłącznie w polskim mieście Kwidzyn.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.