Menu

Papier xero kolorowy rainbow ciemny czerwony 28

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier kolorowy A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,w dodatku gwarancja świetnej jakości wydruku. Kolorowy papier na ogół użytkowany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są wspaniałą alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 80g nr 28 ciemno - czerwony do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier ksero barwny, by spełniał wszystkie wymogi dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się potężnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze parametry: wykorzystywany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, kolorowy papier, bezdrzewnyPapier kolorowy ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zagwarantuje bezusterkowe działanie urządzeń drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - właściwości szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest zwykle wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym udoskonalona jakość wydruku. Papier ksero odcień 80g: w firmach na całym świecie, przeważnie wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

dokument FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów i ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: firmy odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery producenta Rainbow od producenta Papyrus, cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest stabilną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów i profesjonalna, zindywidualizowana obsługa nieprzerwanie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba aktualnie znajduje się w Szwecji, dodatkowo mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.