Menu

Papier xero kolorowy rainbow jasno pomarańczowy 22

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier kolorowy A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,też gwarancja wyśmienitej jakości wydruku. Kolorowy papier na ogół wykorzystywany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są genialną alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 80g nr 22 jasno - pomarańczowy do drukarki i ksero, ryza 500 ark.Papier ksero barwny, by spełniał wszystkie wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien cechować się mocnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze parametry: użytkowany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier barwny ksero przypasowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia bezusterkowe działanie urządzeń drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - parametry szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest głównie wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 cieszy się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero odcień 80g: w firmach na całym świecie, najczęściej wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

atest FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC pozwala na pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt organiczny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery marki Rainbow od producenta Papyrus, charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów oraz profesjonalna, zindywidualizowana obsługa nieustannie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba aktualnie znajduje się w Szwecji, dodatkowo mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.