Menu

Papier xero kolorowy rainbow jasno zielony 74

Cechy produktu

  • Producent Rainbow 
  • Rodzaj papier kolorowy 

Opis

Papier kolorowy A4 to nie tylko podkład do druku w wielobarwnych kolorach,na dodatek gwarancja doskonałej jakości wydruku. Barwny papier typowo stosowany jest do przygotowywania estetycznych ogłoszeń, zaproszeń, czy ulotek reklamowych.

Kolorowe kartki do druku są perfekcyjną alternatywą dla kartek uniwersalnych, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy. Ryza papieru kolorowego - papier RAINBOW A4 80g nr 74 jasno-zielony do drukarki i ksero - ryza 500 ark.Papier ksero kolorowy, by spełniał wszystkie wymagania dotyczące jakości wydruku, powinien wyróżniać się solidnymi parametrami.Papier do drukarki odcień - najważniejsze parametry: stosowany do wydruku: prezentacji, dokumentów firmowych, notatek, ulotek, voucherów, rękodzieł, czy wizytówekWysokiej jakości, barwny papier, bezdrzewnyPapier barwny ksero przystosowany do wydruku dla kopiarek, drukarek laserowych i drukarek atramentowychOptymalna sztywność papieru ksero zapewnia niezawodne działanie maszyn drukującychFormat papieru: A4Certyfikaty: FSC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 9706 Papier ksero do drukarki - atrybuty szczególne Format A4: papier ksero do drukarek o formacie A4 jest z zasady wybieranym artykułem z tej kategorii produktów.

Większość drukowanej dokumentacji występuje właśnie w tym wymiarze. W związku z tym papier A4 zadowala się największą popularnością. Skala bieli: wyrażana współczynnikiem CIE, oznacza wzrokowy odbiór białego papieru.

Im wyższa jednostka określająca białość papieru, tym lepsza jakość wydruku. Papier ksero kolor 80g: w firmach na całym świecie, typowo wybieranym typem jest papier A4 80g/m2, określany mianem biurowego.

certyfikat FSC: producenta, które uzyskały atest FSC, musiały pozytywnie przejść łańcuch kontroli produkcji papieru. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów, a także ich bogactw biologicznych.

Aspekt naturalny: marki odpowiedzialne za dystrybucje papieru należą do jednych z najprzyjaźniejszych dla środowiska. Przemysł papierniczy jest największym pojedynczym odbiorcą i wytwórcą energii odnawialnej w Europie.Rainbow - o marce i producencie Papiery marki Rainbow od producenta Papyrus, cechują się wysokiej jakości wykonaniem.

Papyrus jest jednostajną i stale rozwijającą się firmą, która działa na terenie Polski od 1991 roku. Poziom usług logistycznych, wysoka jakość produktów oraz mistrzowska, zindywidualizowana obsługa bezustannie przyczyniają się do sukcesu producenta Papyrus.

Ich główna siedziba obecnie znajduje się w Szwecji, ponadto mogą pochwalić się oddziałami w 19 innych krajach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.