Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Papy.

Papy

5 produktów

Papa asfaltowa wierzchniego krycia WPET-SBS ICOPAL

Producent Icopal

… osnowie ze wzmacnianej włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z asfaltu modyfikowanego z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną oraz wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek z posypki drobnoziarnistej o szerokości ok. 100 mm, spodnia strona pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną. Sprzedaż na pełne rolki (15m2) … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Papy

W tej kategorii znajdziesz wytrzymałe papy Den Braven czy papy Nexler. Są to asfaltowe papy nawierzchniowe do krycia w jedno- i wielowarstwowych systemach hydroizolacyjnych dachów płaskich i stromych. Dostępne kolory to bordo i szary (inne na zamówienie). Mamy także papy do wielowarstwowych pokryć dachowych, jako warstwa podkładowa, oraz do jednowarstwowych izolacji wodochronnych typu lekkiego lub ciężkiego. Papy wykorzystywane się również do izolacji przeciwwilgociowych fundamentów. Układane metodą klejenia, zgrzewania lub mechanicznie. Oferowane odmiany to folia/folia lub folia/piasek. Papy dostępne są w różnych wymiarach, tak aby optymalnie dostosować je do izolowanej powierzchni.

Nexler produkuje także papę mostową, przeznaczoną specjalnie do wykonywania izolacji na betonowych obiektach mostowych i innych budowlach komunikacyjnych, w tym podziemnych. Papę proponujemy kleić silnie wiążącymi produktami firm Den Braven. Sprawdzają się na suchym, jak i lekko wilgotnym podłożu. Całkowicie odporne na działanie wody oraz słabych kwasów i zasad, zapewniają skuteczną izolację. Nadają się do klejenia papy do podłoża dachu czy zbiornika, jak i papy między sobą przy pokryciach wielowarstwowych.

Sprawdź też