Przyłącz się do Programu Partnerskiego

To program inny od wszystkich - pozyskaj dla nas użytkowników, a my podzielimy się z Tobą każdą zarobioną dzięki nim złotówką. Otrzymasz aż 50% prowizji! (średnio 15gr netto za unikalnego użytkownika)

Przekierowanym przez Ciebie użytkownikom zostaje przypisane Twoje ID Partnera, dzięki temu każda ich wizyta w Nokaut.pl będzie rozpoznana i przez sześć miesięcy będą oni "pracować" na Twoje konto. Zyskujesz na każdym wykonanym przez nich przejściu do sklepu.

Zacznij zarabiać razem z Nokaut.pl!

Zobacz jakie to proste - zarejestruj się »

Jeżeli jesteś naszym partnerem, zaloguj się:

Jeżeli nie masz konta w Centrum Partnera

Zarejestruj się jako partner Nokaut.pl

Jak to działa

Użytkownikom, którzy klikając na formę reklamową przejdą z Twojej strony do Nokaut.pl zostaje zapisane w cookie Twoje ID Partnera. Odtąd przez 6 miesięcy będziesz otrzymywać 50% prowizji od każdej złotówki, którą wygenerują dla Nokaut.pl.

Jak przystąpić

Rejestracja jest bardzo prosta - wypełnij krótki formularz. Uzyskasz dostęp do Centrum Partnera - tam będziesz mógł wybrać formy reklamowe. Zamieść je na swojej stronie i obserwuj jak szybko rośnie pula Twoich użytkowników i stan Twojego konta.

Jak zarabiać

Wybierz formy reklamowe np.: bannery lub interaktywne wigety. Dopasuj treść i format wyświetlanych form reklamowych do tematyki swojego serwisu oraz profilu użytkowników.
Kontekstowe dopasowanie treści reklam to wyższy CTR i wyższa jakość kliknięć.

2006 - 2015 Nokaut.pl Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Polityka cookies