Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Paski klinowe.

Paski klinowe

2931 produktów z 5 sklepów

strona 1 z 147

Pasek wielorowkowy micro Alt. + P.S. Plymouth Prowler 1997

Producent DAYCO

… i niezawodność ich pojazdów. Dlatego też Dayco ciągle inwestuje w poszukiwanie nowych materiałów, jak również w rozwój innowacyjnych rozwiązań, by z wyprzedzeniem zaspokoić wymagania silników jutra. DAYCO AFTERMARKET MISSION Dostarczyć na niezależny rynek kompletną i stale uaktualnianą gamę wysokiej jakości komponentów układu przekazywania mocy, o jakości oryginalnej lub ekwiwalentnej … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Paski klinowe

W każdym samochodzie jest stosowany pas klinowy. Akcesorium to ma przekrój trapezowy i jest wykonany, jako wieniec bez końca. Akcesoria te są znormalizowane. Jeśli w twym samochodzie zerwał się pasek klinowy, lub też widzisz, że został on zanadto zużyty, sprawdź, ile będzie cię kosztować jego wymiana. Na łamach Nokaut.pl uzyskasz informacje na temat różnych rodzajów tego artykułu. Akcesoria te muszą cechować się dużą wytrzymałością, przyczepnością, giętkością, a także małą rozciągliwością. Pamiętaj, że aby pompa wody, alternator, itd. działały z należytą starannością, konieczny jest odpowiedni pasek klinowy. Być może paski klinowe Bosch, Dayco, Gates, MTD, Nac, sprostają twym wymaganiom i zaoferują ci produkty, które sprawdzą się właśnie w twoim samochodzie.

Dla właścicieli samochód Fiat Seicento odpowiedni będzie pasek klinowy/wielkoklinowy, który idealnie pasuje do samochodu Fiat, Ford, Opel, Volkswagen, Seat, BMW, czy też Citroen. Jest to uniwersalne akcesorium, które sprawdzi się również i w twym samochodzie. Pochodzi od producenta Bosch. Ta firma ma mocną pozycję w branży techniki motoryzacyjnej, a zawdzięcza ją przede wszystkim innowacyjności i oczywiście jakości. Koniecznie zobacz oferty od tego producenta.

Być może dla właścicieli samochodów Audi A4 w niedługim czasie zajdzie potrzeba wymiany paska klinowego? Jeśli szukasz artykułów do twojego auta, zobacz model pasujący do Audi, a także Volkswagen. Akcesoria pasują do samochodów z silnikiem ANB. Pochodzą one od producenta Bosch. Nowoczesne artykuły, które prezentujemy w Nokaut.pl są oferowane w różnych cenach. Często zdarza się tak, że różne sklepy w inny sposób wyceniają dany produkt. Sprawdzaj, wyszukuj, porównuj. Być może znajdziesz oferty dużo niższe cenowo niż te, które proponuje ci sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym. Koniecznie odwiedź Nokaut.pl w celu porównania różnych ofert produktów.

Sprawdź też