Menu

Lekkościerna pasta z woskiem z nanotechnologią TURBO TEMPO K2 120gr K2K001

Cechy produktu

  • Producent K2 

Opis

Uniwersalna pasta do pielęgnacji lakieru K2 TURBO to genialny dobór dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z kosmetyką samochodową lub chce za pomocą niewielkiego nakładu pracy, błyskawicznie poprawić wygląd auta. K2 TURBO nabłyszcza lakier, wyróżnia kolor, likwiduje minimalne rysy i zabrudzenia, gwarantując satysfakcjonujący efekt.

Pasta lekkościerna K2 TURBO gromadzi specjalne nanocząsteczki K2 Nanotech, dzięki którym prosto eliminuje defekty, zwietrzały lakier, plamy olejowe, asfalt, resztki po owadach. Woskowanie i nabłyszczanie lakieru za jej pomocą jest proste i szybkie. Pasta z łatwością się nakłada i nie wymaga obfitego wysiłku przy polerowaniu.

znakomita do wszystkich typów lakierów: akrylowych, metalizowanych i perłowych. Pasuje dodatkowo do pielęgnacji lakierowanych felg.

Pasta do lakieru K2 TURBO atest produkt Z ATESTEM wydany przez PZH w Warszawie. Jest absolutnym liderem sprzedaży wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce. Produkt progresywny i sprawdzony poprzez milionów zadowolonych kupujących w 70 krajach świata. Towar wskazany nagrodami na prestiżowych międzynarodowych targach wynalazków i innowacji m.in. W Jenie (Niemcy), Brukseli, (Belgia), Seulu (Korea Południowa).

w przypadku poważnych zarysowań lakieru rekomendujemy dedykowaną pastę do usuwania rys K2 ULTRA CUT, mleczko K2 VENOX lub korektę lakieru za pomocą maszyny polerskiej i past polerskich K2 LUSTER.

SPOSÓB wykorzystania:

  1. Umyć i osuszyć karoserię.
  2. Kolistymi ruchami nanieść cienką warstwę K2 TURBO za pomocą miękkiej szmatki.
  3. Po wyschnięciu (30 sekund) polerować do uzyskania połysku czystą miękką szmatką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.