Menu

LCST-MM-OM2-10M Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 10M OM2

Cechy produktu

  • Producent CML 
  • Długość przewodu 10 m

Opis

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 10M OM2

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.