Menu

Ballarini- Click&Cook patelnia (bez pokrywki)

Cechy produktu

  • Producent Ballarini 

Opis

Skorzystaj już dzisiaj z promocji na wybrane produkty producenta Ballarini. Patelnie Ballarini z linii Click- Cook są nieprzeciętnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości, a także przestrzeni. Naczynia z kolekcji Click- Cook pokryte są 3 warstwową nieprzywierającą warstwą usztywnioną cząstkami ceramicznymi, dedykowane są do wszelkich typów kuchenek, z wyjątkiem indukcji.

Grube, wielowarstwowe dno 3D genialnie rozprowadza i magazynuje ciepło w naczyniu. Starczy niski nakład energii, by naczynie się rozgrzało. Powierzchnia jest niepodatna na zarysowania oraz uszkodzenia i zezwala na częstą eksploatację patelni.Niesamowitą zaletą tych patelni Click-Cook są składane uchwyty, które pozwolą nam na łatwe i przyjemne przechowywanie w szafkach, a także mycie w zmywarkach.

dodatkowo w trakcie smażenia/ gotowania nie ma konieczności odkładania łyżki z boku dzisiaj można położyć ją wprost na uchwyt pokrywki. W dodatku doskonale nadają się do piekarników elektrycznych, gazowych oraz halogenowych 5 lat gwarancji mówi samo za siebie!Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji!

Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych poprzez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, wytwarzane są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i postępowe technologie wprowadzane przez Ballarini posiadają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji i prekursorskiego wzornictwa.

producent nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są wytworzone we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.Kluczem dla działalności producenta Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia.

konsekwencją jest opatentowana technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.Włosi dokładają wszystkich starań,producent Ballarini kojarzyła się ekologią.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.atuty:- nadaje się do wszystkich płyt kuchennych, z wyjątkiem indukcji- 5 lat gwarancji- tworzona we Włoszech z wysokiej jakości materiałów w fabryce posługującej się dokumentami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów- blask i perfekcyjna jakość- wprowadza fason do życia codziennego- posiada wysoką oporność na niszczące działanie zmywarki (programy o obniżonej temperaturze)- użyteczne uchwyty z tworzywa nienaturalnego nie nagrzewają się- nadzwyczajnie przewodzi ciepło- długa żywotność patelni- składane uchwyty za pomocą jednego kliknięcia usprawniające przechowywanie - możliwość smażenia bez używania tłuszczu- 3 warstwowa nieprzywierająca warstwa usztywniona cząstkami ceramicznymi-warstwa Keravis- powłoka antyadhezyjnaPrzed pierwszym zastosowaniem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, skrupulatnie spłukać i wytrzeć do sucha.

Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów , a także nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Ballarini w Polsce.

kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się też martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.