Menu

Ballarini - Portofino Patelnia granitowa z 2 uchwytami, indukcyjna

Cechy produktu

  • Producent Ballarini 

Opis

Skorzystaj już teraz z promocji na wybrane produkty marki Ballarini. Ponadczasowa seria Ballarini Portofino jest nadzwyczajnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości oraz wytrzymałości.

Granitowe naczynia z serii Portofino przeznaczone są do wszystkich typów kuchni, w tym na indukcję. Korpus aluminiowy garnków i patelni został specjalnie wykuty, by zapewnić znakomite przewodzenie ciepła nie tylko na dnie,też na ścianach naczynia.

wystarczy niski nakład energii, żeby naczynie się rozgrzało. Wszystko zostało pokryte granitową powierzchnią, równocześnie z zewnątrz jak i wewnątrz. Dzięki temu uzyskano nieprzywierającą powierzchnię, która została wzmocniona mineralnymi drobinkami granitu.

Powierzchnia jest wytrzymała na zarysowania oraz uszkodzenia. Użyteczne, metalowe rączki zostały połączone z korpusem za pomocą trwałych nitów. 10 lat gwarancji mówi samo za siebie!Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji!

Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i postępowe technologie wprowadzane przez Ballarini posiadają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji i nowatorskiego wzornictwa.

marka nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są tworzone we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.Kluczem dla działalności producenta Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania oraz aktywnego stylu życia.

wynikiem jest zastrzeżona technika non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.Włosi dokładają wszelkich starań,marka Ballarini kojarzyła się ekologią.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.mocne strony:- pasuje do wszystkich płyt kuchennych (w tym na indukcję)- 10 lat gwarancji- stworzona we Włoszech z wysokiej jakości materiałów w fabryce posługującej się dokumentami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów- połysk i idealna jakość- ma wysoką odporność na niszczące działanie zmywarki- ergonomiczne rączki ze stali nierdzewnej- perfekcyjnie przewodzi ciepło- długa żywotność patelni- wytrzymała do 160 stopni Celsjusza- patelnia nie gromadzi PFOA, związków niklu ani metali ciężkich - możliwość mycia w zmywarkachWymiary:Średnica patelni: 28 cmPojemność: 4,9ltrGłębokość: 9 cm Przed pierwszym użyciem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą za pomocą płynu, dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha.

Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Ballarini w Polsce.

kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się na dodatek martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.