Menu

Ballarini - Positano Patelnia indukcyjna

Cechy produktu

  • Producent Ballarini 

Opis

tradycyjna kolekcja Ballarini Positano Keravis jest doskonałym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości i wytrzymałości. Naczynia z serii Positano Keravis pokryte w środku ceramiczną powłoką są przeznaczone są do wszelkich typów kuchni, także do indukcji.

Korpus aluminiowy patelni został specjalnie wykuty, aby zapewnić rewelacyjne przewodzenie ciepła nie tylko na dnie,jeszcze na ścianach naczynia. Dwuwarstwowe dno zostało wzmocnione stalą nierdzewną. Wystarczy niski nakład energii, by naczynie się rozgrzało.

Wszystko zostało pokryte szczególnie wytrzymałą, trójwarstwową ceramiczną powierzchnią non-stick. Powierzchnia jest niepodatna na zarysowania oraz uszkodzenia i umożliwia częstą eksploatację. 5 lat gwarancji mówią same za siebie!Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji!

Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i progresywne technologie wprowadzane przez Ballarini posiadają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji, a także pionierskiego wzornictwa.

producent nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są wykonane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.Kluczem dla działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania i aktywnego stylu życia.

skutkiem jest zastrzeżona technika non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.Włosi dokładają wszystkich starań,marka Ballarini kojarzyła się ekologią.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.zalety:- nadaje się do wszystkich płyt kuchennych, także do indukcyjnych- 5 lat gwarancji- stworzony we Włoszech z wysokiej jakości tworzyw w fabryce posługującej się atestami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów- połysk i doskonała jakość- wprowadza styl do życia codziennego- ma wysoką wytrzymałość na niszczące działanie zmywarki (programy o obniżonej temperaturze)- poręczne uchwyty z tworzywa sztucznego nie nagrzewają się- świetnie przewodzi ciepło- długa żywotność- możliwość smażenia bez wykorzystywania tłuszczu- nie przypasowane do stosowania w piekarniku- grubość dna 4,5 mm Przed pierwszym zastosowaniem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą za pomocą płynu, skrupulatnie spłukać i wytrzeć do sucha.

Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię, a także pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów , a także nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Ballarini w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.