Menu

Ballarini - Torino Patelnia granitowa, indukcyjna

Cechy produktu

  • Producent Ballarini 

Opis

tradycyjna seria Ballarini Torino jest nadzwyczajnym kuchennym rozwiązaniem dla poszukiwaczy elegancji, czystości i wytrzymałości. Naczynia z kolekcji Torino pokryte w środku granitową powłoką są przeznaczone są do wszystkich typów kuchni, w tym na indukcję.

Korpus aluminiowy patelni został specjalnie wykuty, aby zapewnić idealne przewodzenie ciepła nie tylko na dnie,jeszcze na ścianach naczynia. Starczy niski nakład energii, by naczynie się rozgrzało.

Wszystko zostało pokryte wyjątkowo wytrzymałą, pięciowarstwową granitową powierzchnią non-stick. Powierzchnia jest niepodatna na zarysowania i uszkodzenia i pozwala na częstą eksploatację patelni. 10 lat gwarancji mówi samo za siebie!Ballarini to prawie 130 lat włoskiej tradycji!

Pomimo ciągłego rozwoju i licznych transformacji przeprowadzonych przez ten okres w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, wykonane są przemyślane i spójne produkty. Modyfikacje i innowacyjne technologie wprowadzane poprzez Ballarini posiadają przyczyniać się do udoskonalenia produkcji i pionierskiego wzornictwa.

producent nie zapomina jednak o korzeniach biznesu – ich produkty niezmiennie są wykonane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.Kluczem dla działalności producenta Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego odżywiania, gotowania i aktywnego stylu życia.

skutkiem jest zastrzeżona technologia non-stickowych powierzchni licząca już ponad 50 lat, dzięki której przywieranie potraw do powierzchni odeszło w niepamięć.Włosi dokładają wszelkich starań,marka Ballarini kojarzyła się ekologią.

Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.zalety:- nadaje się do wszelkich płyt kuchennych (w tym na indukcję)- 10 lat gwarancji- stworzona we Włoszech z wysokiej jakości tworzyw w fabryce posługującej się atestami UNI EN ISO 14001, które gwarantują najwyższy poziom standardów- lśnienie i wyśmienita jakość- wprowadza fason do życia codziennego- ma wysoką oporność na niszczące działanie zmywarki (programy o obniżonej temperaturze)- użyteczne stalowe uchwyty są ognioodporne- perfekcyjnie przewodzi ciepło- długa żywotność patelni- promienisty wzór dna sprawia, iż temperatura doskonale akumuluje się w naczyniu co pozwala oszczędzić energię i czas- możliwość smażenia bez stosowania tłuszczu- grubość dna 4.8 mm- możliwość zapiekania w piekarniku do 160 oCPrzed pierwszym zastosowaniem należy umyć naczynie pod bieżącą wodą przy pomocy płynu, dokładnie spłukać i wytrzeć do sucha.

Następnie nanieść trochę oliwy spożywczej i natrzeć nią wewnętrzną powierzchnię oraz pozostawić do wyschnięcia. Zaleca się powtarzanie procesu co jakiś czas, w celu wydłużenia żywotności powierzchni.Naczynia myć tylko po ich pełnym wystudzeniu i nie wolno zalewać ich zimną wodą, gdy powierzchnia jest rozgrzana.Nie należy pozostawiań naczyń na rozgrzanej powierzchni bez produktów oraz nie kroić potraw i nie uderzać ostrymi częściami po powłoce.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Ballarini w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.