Menu

Patelnia TEFAL C6360402 EVEREST 24cm

Cechy produktu

  • Producent TEFAL 
  • Średnica 24 cm
  • Kolor czarny 

Opis

specyficzna technika powłoki w patelniach Tefal Everest zagwarantuje niesłychaną wytrzymałość i wytrzymałość podczas codziennego smażenia. Linia ta, wyposażona w niepowtarzalną powierzchnię wzmocnioną cząstkami minerałów i tytanu, cechuje się wysoką opornością w kontakcie ze wszystkimi rodzajami akcesoriów kuchennych i najistotniej arcytrudnymi technikami gotowania, utrzymując właściwości nieprzywierające powłoki poprzez mnóstwo lat.

Jej nieprzywierająca i wytrzymała powierzchnia zewnętrzna zapewnia wygodę przy codziennym i aktywnym użytkowaniu. Całości dopełnia nowy wskaźnik temperatury Tefal Thermo-Spot, który zapewnia doskonale usmażoną potrawę, całkowitą smaku i aromatu.

Wraz z powłoką mineralną tworzy to duet perfekcyjny, z którym uzyskasz naturalnie pyszne potrawy każdego dnia. Linia Tefal Everest jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami płyt cieplnych łącznie z indukcją i oferuje rewelacyjne rozwiązania odpowiadające rutynowym potrzebom w kuchni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.