Menu

Tefal EVEREST 21cm

Cechy produktu

  • Producent Tefal 
  • Średnica 21 cm
  • Kolor czarny 

Opis

niepowtarzalna technika powłoki w patelniach Tefal Everest zagwarantuje niesłychaną odporność i trwałość w trakcie codziennego smażenia. Linia ta, wyposażona w unikalną powierzchnię umocnioną cząstkami minerałów i tytanu, cechuje się wysoką niepodatnością w kontakcie ze wszystkimi rodzajami akcesoriów kuchennych i najszczególniej arcytrudnymi technikami gotowania, utrzymując atrybuty nieprzywierające powłoki przez sporo lat.

Jej nieprzywierająca i wytrzymała powierzchnia zewnętrzna zapewnia wygodę przy powszednim i aktywnym stosowaniu. Całości dopełnia nowy wskaźnik temperatury Tefal Thermo-Spot, który zapewnia wspaniale usmażoną potrawę, całkowitą smaku i aromatu.

Wraz z powłoką mineralną generuje to duet nadzwyczajny, z którym uzyskasz naturalnie pyszne potrawy każdego dnia. Linia Tefal Everest jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami płyt grzejnych łącznie z indukcją i proponuje wspaniałe rozwiązania odpowiadające codziennym potrzebom w kuchni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.