Moje konto
  • Zestaw Brat Maxx Zielone Patelnie Ceramiczne 3 sztuki + Pokrywka Zestaw Brat Maxx Zielone Patelnie Ceramiczne 3 sztuki + Pokrywka

Zestaw Brat Maxx Zielone Patelnie Ceramiczne 3 sztuki + Pokrywka

1 oferta z 1 sklepu

Producent Brat Maxx WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentBrat Maxx

Zestaw patelni ceramicznych BRAT MAXXPoznaj wyjątkowe właściwości powłoki ceramicznej:1. zdrowe smażenie bez tłuszczu, potrawy nie przywierają do powłoki ceramicznej2. zachowane witaminy i substancje odżywcze zawarte w potrawach, dania pozostają soczyste i pełne smaku3.

optymalne przewodzenie ciepła, oszczędność energii elektrycznej4. łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu higieny dzięki gładkiej powierzchni5. odporna na zadrapania, działanie wysokiej temperatury, jak i na gwałtowne zmiany temperatury6.

naturalny materiał, wolny od szkodliwych substancji chemicznych takich jak PTFE i PFOAW zestawie:- patelnia: Ø 20- patelnia: Ø 24- patelnia: Ø 28- pokrywka pasująca do wszystkich patelni - zestaw nadaje się do każdego rodzaju kuchenki również indukcyjnej,- uchwyty odporne na temp.

do 180˚C,- szczególnie długotrwała, odporna na przywieranie i zarysowania powłoka- żadnego przyklejania potraw!- zestaw nadaje się do czyszczenia w zmywarce,- smażenie i gotowanie przy minimalnej ilości tłuszczu poprzez specjalne podłoże równomiernie przepuszczające ciepło,...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też