Menu

Chodzik Pchacz Grający Chicco

Cechy produktu

  • Producent Chicco 

Opis

Centrum aktywności i rewelacyjne wsparcie dla Malucha, który zaczął chodzić!

Grający Pchacz dedykowany jest dla najmłodszych dzieci, aby wspomóc je w nauce chodzenia. Jest zrównoważony i konkretnie wyprodukowany, dzięki czemu korzystanie z niego naszej pociechy jest całkowicie bezpieczne. Zabawka pomaga dziecku przy stawianiu pierwszych kroków, będąc bezpiecznym i solidnym punktem oparcia. Każdemu krokowi towarzyszy wesoła melodyjka, co jeszcze bardziej dopinguje dziecko do ćwiczenia techniki chodzenia. Gdy dziecko się zatrzyma, melodyjka milknie. Żeby ją ponownie uruchomić, dziecko musi ponownie przejść parę kroków, ćwicząc skomplikowaną na tym etapie sztukę chodzenia. Jest to nie tylko sprytny motywator, lecz i pierwsze ćwiczenie, któe pozwala dziecku rozpoznać ciag przyczynowo-skutkowy. Ta zabawka naprawdę rozwija je na wielu płaszczyznach!

Gdy maleństwo zmęczy się podbijaniem świata na swych nogach, można przekształcić pchacz w centrum wciągającej i rozwijającej zabawy. Uprzednio należy zablokować tylne kółka, żeby przedmiot stał stabilnie przed dzieckiem i mu nie odjeżdżał. Potem nic już nie przeszkodzi dziecku bawić się, wkładając foremki o przeróżnym profilu w otwory, wrzucając piłeczkę, przesuwając motylka, wciskając wyskakujacego zielonego stworka i obracając kwiatuszek. Pod jego malutkimi palcami będą pojawiać się komponenty o różnorodnej wielkości i fakturze, co jest genialnym bodźcem dla rozwoju zmysłu dotyku.

Część przycisków i komponentów edukacyjnej tablicy pchacza aktywuje wesołe melodie i miganie kolorowych świateł. Zabawka pobudza rozwój koordynacji ruchowej, rozumienie ciągu przyczynowo-skutkowego, wrażliwości wizualnej i słuchowej, a także zdolności logicznego myślenia.

Grający Pchacz dedykowany jest dla dzieci od 9 miesiąca życia. Do jego pełnego działania wymagane są baterie (2 baterie rodzaju "AA" o napięciu 1,5 V), które nie są załączone do opakowania.

artykuł powstał zgodnie z ideologią Chicco Colour Research.

Główne właściwości produktu:

  • producent - CHICCO
  • Dla dzieci od 9 miesiąca życia
  • Zabawka 2w1
  • Efekty świetlne i dźwiekowe
  • ułatwia naukę chodzenia
  • Sorter kształtów
  • Milknąca melodyjka zachęca do chodzenia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.