Menu

Bat Skóra Naturalna Najwyższa Jakość 120cm | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent BDSM 

Opis

Długość 120cm Długość rzemiena 100cm Materiał Skóra naturalna

Jeżeli chcesz używać do swych zabaw BDSM najkorzystniejszych realnych materiałów, wyłącznie ta seria jest w stanie Cię zaspokoić.

Zakręć bata na sowjego partnera i pokaż mu kto tu rządzi! dzięki czemu batowi Twój kochanek wykona każde polecenie, jakiego zapragniesz.

Bat jest optymalny dla osób, które rozpoczęły już próby z BDSM. Potężne i wytrzymałe akcesorium do Twojej linii zabawek. Użyj go do odgrywania ról dominującej i uległej. Wykorzystaj go do wymierzenia kary albo nagrodzenia.

tworzono przez polskiego producenta działającego na rynku od kilkudziesięciu lat. Produkt jest produkowany wyłącznie z najwyższej jakości bydlęcych skór naturalnych o wyprawie roślinnej, pochodzących z najstarszej czynnej garbarni w Polsce. Nie zastosowano do jej produkcji żadnych chemikaliów w związku z tym, jest to skóra bezpieczna dla ciała. Gwarantowana najwyższa jakość! Gotowy towar jest niezwykle błogi w dotyku, nie posiada żadnych ostrych krawędzi i nie sprawia podrażnień skóry. Wyjątkową cechę dopasowywania się do kształtu ciała i z biegiem czasu nabiera szlachetności.

linia zabawek premium WHIPS Collection wykonana z najkorzystniejszych materiałów. Znakomicie wpisuje się w klimat BDSM, gdzie skóra jest wręcz symbolem tej relacji seksualnej. Produkty znamionuje staranność wykonania, najkorzystniejszej jakości materiały, odporność, nienachalna estetyka i wysoki komfort używania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.